bannerbannerbannerbannerbannerbannerbanner
محصولات
شركت آسا خطوط انرژی

شركت آسا خطوط انرژی به شماره ثبت 418769 یکی از زیرمجموعه گروه شرکتهای آذرسپاهان آسیا در زمینه تامین تاسیسات نفت و گاز (خصوصاً ( Piping material فعالیت خود را آغاز نموده، که درمدت کوتاهی با توجه به بهره مندی از نیروهای فنی و تخصصی و تکیه بر دانش و تجارب مدیران ارشد خود، دانش روز دنیا و رعایت استانداردها، نامی معتبر و شناخته شده تبدیل گردیده است.

زمینه فعالیت: در زمینه مشاوره، طراحی خطوط و تامین انواع لوله های انتقال سوخت، آب، حفاری وانواع فلنج ها، اتصالات، شیرآلات و خط اتصال از جنس کربن استیل و فولاد ضد زنگ در تمامی سایزها در صنایع نفت و گاز فعالیت می نماید. ضمنا اين شركت بجز تامين موارد فوق ىر زمينه عايق بندی لوله ها ( پوشش ) و ساخت لوله ها و روکش فلزی فعالیت نموده و پشتیبانی تمامی تجهیزات مربوطه را همراه با جلب رضایت مشتری بعهده دارد.

دیدگاه ما: با توجه به دیدگاه مدیران ارشد حمایت و جلب رضایتمندی مشتریان یکی از اصولی ترین اهداف شرکت بوده و جهت میل به اهداف کلان، بهره مندی از متخصصین و مهندسین داخلی و تکیه بر دانش متخصصین داخلی یکی از افتخارات شرکت می باشد. امید است در آینده نزدیک لیاقت و شایستگی خدمت به وطن عزیز جمهوری اسلامی ایران را داشته باشیم.

از مزایای همکاری با ما: یکی از اساسی ترین ملزومات یک شرکت موفق و توانمند استفاده از پرسنل توانمند و مجرب و بهره مندی از دانش و استانداردهای روز دنیا می باشد، با توجه به مطلب فوق و کارآمدی شاخص در استراتژیک، این شرکت با فعالیت چندگانه از جمله مشاوره ، طراحی، جایگاه تجارت، منابع یابی کالاهای درخواستی و بسته بندی مناسب و استاندارد در خدمت هموطنان عزیز و مشتریان گرامی می باشد.

تجارب ما: با توجه به فعالیت کوتاه مدت، این شرکت با رعایت اصول اولیه قانون تجارت و خدمات فنی مهندسی همراه با الویت و ارج نهادن به رضایت مشتری توانسته علاوه بر ایجاد برند، خدمات شایان و شایسته ارائه نماید.

بخش نفت و گاز:

تقسیم بندی کاربردی کلی کالاها:

  • تامین تجهیزات لوله کشی: در این بخش می توان به انواع لوله، اتصالات، فلنج ها، لوازم جانبی با جنس کربن استیل و استنلس استیل (فولاد ضد زنگ) در انواع سایزها اشاره نمود، اقلام فوق در صنعت پتروشیمی، پالایشگاه ها، انبارهای نفت، کشتی سازی و... مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تامین کالای حفاری: تامین کالاهای صنعت اکتشاف و نفت و گاز

موارد شاخص می توان به لوله های حفاری ، مته کاری و سر مته و مننیفولدها و ... اشاره نمود .

لیست مشتریان:

  • شرکت KIPCO
  • شرکت صدرا بین الملل
  • شرکت پترو گوهر کیش
  • شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت
  • شرکت مهندسی ایرتک
  • شرکت پتروساحل توسعه خلیج فارس
تمامی حقوق سایت محفوظ می باشد.طراحی و برنامه نویسی توسط نگاران سیستم.