bannerbannerbannerbannerbannerbannerbanner
محصولات
تبليغات
موتور های لیلاند
فرم نظرسنجي
نظرسنجي ثبت نشده است
شركت آسا خطوط انرژی

شركت آسا خطوط انرژی به شماره ثبت 418769 یکی از زیرمجموعه گروه شرکتهای آذرسپاهان آسیا در زمینه تأمین تأسیسات نفت و گاز (خصوصاً Piping material ) فعالیت خود را آغاز نموده، که درمدت کوتاهی با توجه به بهره مندی از نیروهای فنی و تخصصی و تکیه بر دانش و تجارب مدیران ارشد خود، دانش روز دنیا و رعایت استانداردها، نامی معتبر و شناخته شده تبدیل گردیده است.

زمینه فعالیت: در زمینه مشاوره، طراحی خطوط و تأمین انواع لوله های انتقال سوخت، آب، حفاری وانواع فلنج ها، اتصالات، شیرآلات و خط اتصال از جنس کربن استیل و فولاد ضد زنگ درتمامی سایزها در صنایع نفت و گاز فعالیت می نماید. ضمناً اين شركت بجز تأمين موارد فوق در زمينه عايق بندی لوله ها ( پوشش ) و ساخت لوله ها و روکش فلزی فعالیت نموده و پشتیبانی تمامی تجهیزات مربوطه را همراه با جلب رضایت مشتری بعهده دارد.

دیدگاه ما: با توجه به دیدگاه مدیران ارشد حمایت و جلب رضایتمندی مشتریان یکی از اصولی ترین اهداف شرکت بوده و جهت میل به اهداف کلان، بهره مندی از متخصصین و مهندسین داخلی و تکیه بر دانش متخصصین داخلی یکی ازافتخارات شرکت می باشد، امید است در آینده نزدیک لیاقت و شایستگی خدمت به وطن عزیز جمهوری اسلامی ایران را داشته باشیم.

از مزایای همکاری با ما: یکی از اساسی ترین ملزومات یک شرکت موفق و توانمند استفاده از پرسنل توانمند و مجرب و بهره مندی از دانش و استانداردهای روز دنیا می باشد، با توجه به مطلب فوق و کارآمدی شاخص در استراتژیک، این شرکت با فعالیت چندگانه از جمله مشاوره، طراحی، جایگاه تجارت، منابع یابی کالاهای درخواستی و بسته بندی مناسب و استاندارد در خدمت هموطنان عزیز و مشتریان گرامی می باشد.

تجارب ما: با توجه به فعالیت کوتاه مدت، این شرکت با رعایت اصول اولیه قانون تجارت و خدمات فنی مهندسی همراه با الویت و ارج نهادن به رضایت مشتری توانسته علاوه بر ایجاد برند، خدمات شایان و شایسته ارائه نماید.

بخش نفت و گاز:

تقسیم بندی کاربردی کلی کالاها:

  • تامین تجهیزات لوله کشی: در این بخش می توان به انواع لوله، اتصالات، فلنج ها، لوازم جانبی با جنس کربن استیل و استنلس استیل (فولاد ضد زنگ) در انواع سایزها اشاره نمود، اقلام فوق در صنعت پتروشیمی، پالایشگاه ها، انبارهای نفت، کشتی سازی و... مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تامین کالای حفاری: تأمین کالاهای صنعت اکتشاف و نفت و گاز

موارد شاخص می توان به لوله های حفاری، مته کاری و سرمته و منیفولدها و ... اشاره نمود.

لیست مشتریان:

  • شرکت KIPCO
  • شرکت صدرا بین الملل
  • شرکت پترو گوهر کیش
  • شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت
  • شرکت مهندسی ایرتک
  • شرکت پتروساحل توسعه خلیج فارس
تمامی حقوق سایت محفوظ می باشد.طراحی و برنامه نویسی توسط نگاران سیستم.